Moksleiviai kviečiami dalyvauti knygos kūrimo konkurse „Mano fantazijų knyga“

„MAIRONIO LIETUVIŲ LITERATŪROS MUZIEJUS skelbia originaliausios knygos kūrimo konkursą moksleiviams „Mano fantazijų knyga“!
Visi kokiu nors būdu esame susidūrę su knyga: nors vieną skaitę, vartę, o gal suradę senoje palėpėje pelių apgraužtą tomelį… Tuomet į akis tikriausiai krito knygos viršelis, iliustracijos, teksto šriftas, nejučiomis pirštai palietė knygos popierių… Yra žmonių, kuriems knyga svarbi kaip meno kūrinys: aktualus ne tik tekstas, bet ir forma, pateikimas. Kiekviena knyga yra skirtinga, įdomi, unikali. Tai – mažytė istorija, kartais apimanti vienos dienos įvykius, o kartais ištisų kartų likimus.
Kviečiame visos Lietuvos 1–12 klasių moksleivius kurti savo fantazijų knygą! Naudodami įvairias medžiagas (popierių, audinį, medį ir kt.) bei technikas, knygoje atskleiskite įdomią istoriją, vasaros nuotykį ar mėgstamą pasaką. Kūrybingiausi knygų autoriai laimės šaunių prizų!

Sukurtas knygas iki š. m. spalio 26 d. prašome atnešti arba atsiųsti:

Konkursui „Mano fantazijų knyga“

Maironio lietuvių literatūros muziejus

Rotušės a. 13

LT–44279 Kaunas

 

Svarbu! Prašome pagaminti ir pritvirtinti ant knygos viršelio etiketę, kurioje būtų nurodyta: konkurso dalyvio vardas, pavardė, amžius, mokymosi įstaiga, miestas. Taip pat prašytume atskirai nurodyti kontaktinį telefono numerį ar el. pašto adresą.

Lapkričio mėnesį kviesime visus į baigiamąjį renginį,

kurio metu bus atidaryta konkursui atsiųstų darbų paroda, apdovanoti nugalėtojai!

Daugiau informacijos: 8 37 20 68 42.  Kviečiame dalyvauti!

Ryšių su visuomene  skyriaus vedėja                                                                          Eglė Rankauskienė

Atsakyti