Mokymai lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, dirbantiems 5–10 klasėse

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras 2016 m. gruodžio 1–22 d. kviečia lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus, dirbančius 5–10 klasėse, į dviejų dienų mokymus „Mokinių gebėjimų ugdymas mokant lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinėje mokykloje“.
Seminarai vyks:

 • gruodžio 1–2 d. Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakultete, II rūmai
  (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Vilniaus rajono ir Alytaus apskrities mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis;
 • gruodžio 1–2 d. Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakultete, II rūmai (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Vilniaus miesto mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis;
  gruodžio 5–6 d. Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje (Vytauto g. 35, Šalčininkai) Šalčininkų rajono mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis;
 • gruodžio 6–7 d. Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakultete, II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Anykščių, Kaišiadorių, Molėtų, Ukmergės, Širvintų, Švenčionių ir Trakų rajonų, Elektrėnų savivaldybės ir Marijampolės apskrities mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis;
 • gruodžio 13–14 d. Panevėžio pedagogų švietimo centre (Topolių al. 12, Panevėžys) Panevėžio ir Šiaulių apskričių mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis;
 • gruodžio 15–16 d. Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centre (Baltijos pr. 51, Klaipėda) Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis;
 • gruodžio 19–20 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44, Kaunas) Kauno apskrities mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis;
 • gruodžio 21–22 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijoje (Taikos pr. 21, Visaginas) Ignalinos ir Zarasų rajonų, Visagino savivaldybės mokyklų pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams Registruotis.

Visų renginių pradžia – 12.00 val. Dalyvių registracija nuo 11.30 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti mokymuose ir registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyviams bus išduoti pažymėjimai. Mokytojams, dalyvavusiems vieną dieną mokymuose (pasirinktinai), bus išduodamos pažymos, patvirtinančios dalyvavimą.

Meilė Čeponienė,
Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė

upc_violet