„Mokytojo TV“. „Kaip mokyklos nuo rugsėjo dirbs geriau pagal naujus bendrojo ugdymo planus?“

Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Kaip mokyklos nuo rugsėjo dirbs geriau pagal naujus bendrojo ugdymo planus?“ vaizdo įrašas.
Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Kaip mokyklos nuo rugsėjo dirbs geriau pagal naujus bendrojo ugdymo planus?“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Audronė Šuminienė, LR švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja; Rasa Agintienė, Vilniaus rajono Juodšilių „Šilo“ gimnazijos direktorė; Titas Kuodys, Vilniaus rajono Juodšilių „Šilo“ gimnazijos mokinys; Virginija Giršvildienė, Vilniaus Balsių progimnazijos direktoriaus pavaduotoja.
Ugdymo plėtotės centras.
2017 m. birželio 14 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

mokytojotv