„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Gabių mokinių ugdymas. Tarptautinės olimpiados“

mokytojotv

2018 m. balandžio 18 d. (trečiadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje-diskusijoje „Gabių mokinių ugdymas. Tarptautinės olimpiados“ .

Transliacijos metu bus aptariama gabių mokinių ugdymo situacija Lietuvoje. Kas yra gabus vaikas ir mokinys? Gabių vaikų ugdymo(si) aplinka. Ar olimpiados skirtos tik gabiems mokiniams?

Transliacijoje kviečiami dalyvauti įvairių dalykų mokytojai.

Transliacijos tikslas – aptarti gabių ir talentingų mokinių atpažinimo ir ugdymo galimybes.

Vaizdo transliacijoje dalyvaus: Marytė Skakauskienė (LR švietimo ir mokslo ministerijos Ugdymo turinio skyriaus vyriausioji specialistė), Aida Šimelionienė (Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro psichologė), dr. Gediminas Beresnevičius (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus vedėjas) ir Rytas Šalna (Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas).

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimų, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Šarūnui Gerulaičiui el. paštu sarunas.gerulaitis@upc.smm.lt, tel. (8 5) 271 1548.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.

Šarūnas Gerulaitis,
Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio vedėjas
upc_violet

Atsakyti