„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje transliacijoje „Lietuvos istorija propagandos taikinyje“

Š. m. birželio 6 d. (antradienį) 13.00–13.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją „Lietuvos istorija propagandos taikinyje“.
Transliacijoje kviečiami dalyvauti įvairių dalykų mokytojai, klasių auklėtojai, mokyklų administracijų atstovai.

Šios transliacijos tikslas – aptarti, kokiais būdais mūsų istorija yra panaudojama propagandai, kokie yra pagrindiniai istoriniai propagandos „taikiniai“, ir ugdyti supratimą apie tai, kaip faktus atskirti nuo ideologinių manipuliacijų. Gyvename „netikrų naujienų“ laikotarpiu, kuris pasižymi ir „netikrų istorijų“ plitimu internete, socialinėse medijose ir įvairiose šiuolaikinėse komunikacijos platformose. Mūsų praeitis panaudojama ir kryptingai siekiant iškraipyti mūsų supratimą apie Lietuvos kaip valstybės praeitį. Tampa vis sunkiau atskirti patikrintus istorijos faktus, mokslines interpretacijas nuo išvedžiojimų.

Per transliaciją žiūrovai turės galimybę užduoti rūpimus klausimus pašnekovams, taip pat klausimus galima siųsti iš anksto Rasai Jančiauskaitei el. paštu rasa.janciauskaite@upc.smm.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

Rasa Jančiauskaitė,
Projekto „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ kuratorė

upc_violet