„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Rašybos mokymo esmė“

2016 m. vasario 9 d. (antradienį) 14.00–15.00 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Rašybos mokymo esmė. Psichomotoriniai procesai formuojant rašybos įgūdžius ir konkrečių rašybos atvejų mokymas atsižvelgiant į ortogramos pobūdį“.

Transliacijos tikslas – aptarti raštingumo ugdymo situaciją ir lietuvių kalbos rašybos įgūdžių formavimą, orientuojantis į ugdymo turinio kaitos tendencijas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas psichomotoriniams rašybos įgūdžių formavimo procesams ir mokymo metodikai pagal rašybos principus.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai.

Tiesioginės vaizdo transliacijos metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti dr. Zitai Nauckūnaitei el. p. zita.nauckunaite@upc.smm.lt, tel. (8 5) 210 9827.

Dr. Zita Nauckūnaitė
Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio vedėja

Atsakyti