Mokytojų forumas „Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui artėjant“

Pilietiškumo pagrindų, istorijos, geografijos ir lietuvių kalbos mokytojus kviečiame dalyvauti mokytojų forume „Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui artėjant“, kuris vyks 2014 metų lapkričio 28 d. Vilniuje, Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose.Forume pranešimus skaitys:

Dr. Mindaugas Kvietkauskas (Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorius)  „Nepriklausomybės atkūrimo 25 pasitinkant (iš perspektyvos: kas yra svarbu apie valstybės tęstinumą, tvarumą, vertybinį stuburą ir pilietiškumą)“.

Prof. habil. dr. Jūratė Kiaupienė (Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakultetas) „Istoriniai naratyvai, paaiškinantys dabartines kaimynų laikysenas“.

Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovai kalbės temomis „Valstybės simboliai“, „Propaganda ir informaciniai karai“.

Registracijos pradžia prieš renginį – 10 val. Renginio pradžia – 11 val. Renginio trukmė – 3 val. Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau kelionės išlaidos nebus apmokėtos.

Registruotis į renginį prašome čia.

Pagarbiai

Meilė Čeponienė

Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė

Ugdymo plėtotės centras

M. Katkaus g. 44, 09217 Vilnius

Tel. (8 5) 277 9881

El. p. Meile.Ceponiene@upc.smm.lt

www.upc.smm.lt