Nacionalinio vaikų literatūros konkurso prizininkai

Vasario 22-ąją, paskutinę „Knygų mugės“ dieną į gyvą susitikimą kvietė paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus“ steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis. Taip darsyk pristatyta švietėjiška veikla ir įvardinti antrojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso laimėtojai, kurie oficialiai bus apdovanoti Kovo 11-tąją  Naisiuose.
Pirma vieta ir 10 tūkst. litų premija atiteko Aidui Jurašiui ir jo kūriniui „Akmenų pasakos“. Gintarės Adomaitytės darbas „Žaliojo namo paslaptis“ buvo įvardintas antruoju numeriu, o autorė paskatinta 5 tūkst. litų. Į sąrašą taip pat pateko Ievos Kasperavičiūtės eilėraščių rinkinys, metų debiutantė Ignė Zarambaitė ir iliustratorė Laimutė Varkalaitė. Kūrėjoms bus įteikta po 3 tūkst. litų.
Sveikiname nugalėtojus.

Daugiau informacijos čia.

Atsakyti