Nauji edukaciniai filmai

Viešoji įstaiga „Švietimo standartas“ šalies mokykloms siūlo tarpusavio pasitikėjimu ir išskirtinės kokybės siekiu grįstą bendradarbiavimą kuriant pažangią mokyklą. „Švietimo standartas“ siūlo galimybę mokykloms įsigyti naujus edukacinius filmus.

„1410. Žinomas nežinomas Žalgiris“

Dokumentinis edukacinis filmas pateikia naujovišką mokslininkų požiūrį į vieną garsiausių mūšių vėlyvaisiais viduramžiais Europoje. Moksliškai pagrįstos hipotezės ardo kelis šimtmečius galiojusių stereotipų ir mitų apie mūšį pamatus. Naujoviškai žvelgiama į karaliaus Jogailos ir Didžiojo kunigaikščio Vytauto pradėto karo su Vokiečių ordinu strategiją, taktinius sprendimus, kariuomenių išdėstymą mūšio lauke ir kautynių lokalizavimą.

„Širdis“

Dokumentinis filmas Jonui Mačiuliui-Maironiui atminti, kuriame rašytojas Rimvydas Stankevičius, dainininkė Veronika Povilionienė ir literatūrologas Regimantas Tamošaitis ne tik dalinasi savo įžvalgomis, sudabartina bei aktualizuoja Maironio valstybės idėją, bet ir rekonstruoja Jono Mačiulio-Maironio laikmetį.

Daugiau informacijos apie produkciją galite rasti www.svietimostandartas.lt

Atsakyti