Naujoje knygoje – patarimai, kaip bendrauti su specialiųjų poreikių vaikais

Gruodžio 19 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje pristatyta Maly Danino knyga „Vesk savo vaiką į sėkmę“. Knyga skirta tėvams,  pedagogams, norintiems veiksmingai padėti vaikams, kuriems nustatyti mokymosi, aktyvumo, dėmesio sutrikimai. Leidinio medžiaga pagrįsta moksliniais įrodymais, pateikiamas unikalus susitikimų „darbo planas“, kuris padės susikurti autentišką ryšio su vaiku būdą.

Knygos pristatyme dalyvavęs Izraelio ambasadorius Amiras Maimonas (Amir Maimon) pabrėžė abiejų šalių švietimo ministerijų glaudų bendradarbiavimą ir partnerystę, dirbant prie šio leidinio.

Kaip pabrėžia specialistai, dirbantys su specialiųjų poreikių vaikais, moderniųjų technologijų laikais ypač svarbus emocinis vaikų ir tėvų santykis, abipusis ryšys. Svarbiausia, kad patys tėvai suvoktų savo jausmus ir sugebėtų tinkamai elgtis.

Knygos leidybos teises Lietuvai dovanojo Izraelio vaikų ir suaugusiųjų, turinčių mokymosi sunkumų ir aktyvumo, dėmesio sutrikimų (ADS) asociacija (NITZAN), knyga išleista Švietimo ir mokslo ministerijos lėšomis, įgyvendinant „Kompleksiškai teikiamos pagalbos, specialiojo ugdymo mokyklų / centrų ir vaikų socializacijos centrų veiklos kokybės gerinimo 2015–2017 metų tarpinstitucinio veiksmų plano“ priemones.

Logo-SMM