Per „Mokytojo TV“ vyks 2016 m. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino aktualių naujienų pristatymas

2015 m. lapkričio 25 d. (trečiadienį) 13.30 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „2016 m. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino aktualių naujienų pristatymas“.
Transliacijos tikslas – pristatyti 2016 m. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino aktualijas. Transliacijoje kviečiami dalyvauti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai, mokiniai, aukštųjų mokyklų dėstytojai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Pristatyme dalyvaus dr. Irena Smetonienė, Vilniaus universiteto Lietuvių kalbos katedros profesorė; dr. Zita Nauckūnaitė, Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbos ir literatūros didaktikos katedros docentė, Ugdymo plėtotės centro Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio vedėja; dr. Dainius Vaitiekūnas, Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių ir lyginamosios katedros profesorius; dr. Asta Ranonytė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja, dr. Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus metodininkė.

Per tiesioginę vaizdo transliaciją bus galima užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Gitanai Notrimaitei-Muzikevičienei el. p. gitana.notrimaite@nec.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ svetainėje.
Transliacijos vaizdo įrašą bus galima pažiūrėti ir vėliau Jums patogiu laiku „Mokytojo TV“ svetainėje.

Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė,
Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus metodininkė

Šaltinis čia

Atsakyti