Prenumeruokime ir skaitykime žurnalą „Liaudies kultūra“

Nuoširdžiai kviečiame 2017 metais skaityti ir prenumeruoti žurnalą „Liaudies kultūra“!
2017 metais minime tautinių drabužių, piliakalnių, Lietuvos mokslo draugijos, Reformacijos, A. J. Greimo metus, artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Pasirūpinsime, kad žurnale nepristigtų įdomių istorijų ir tyrimų, pokalbių ir liudijimų apie mūsų praeitį, padedančią prasmingai gyventi šiandien.

Paskutinių numerių straipsnių pristatymą galima paskaityti čia:

http://alkas.lt/2017/01/01/prigimtos-kulturos-monai-zurnale-liaudies-kultura/

 **************************************************************************

„Liaudies kultūros“ žurnalus galima įsigyti Lietuvos spaudos kioskuose;
knygynuose „Akademinė knyga“, „Ragainė“ (Vilnius), „Akademinis knygynas“ (Kaunas);
Mūsų redakcijoje Lietuvos nacionaliniame kultūros centre – Barboros Radvilaitės g. 8, Vilniuje.Vis dėlto patogiausia jį atrasti pašto dėžutėje. Tereikia užsisakyti iki sausio 22 d! Tai galima padaryti net nepakilus nuo stalo:  www.prenumeruok.lt . Metinė 6 žurnalo numerių prenumerata – beveik 12 eur, o pusės metų – 6 eur.
 **************************************************************************
Nuoširdžiai
vyr. redaktorė Saulė Matulevičienė

Atsakyti