Priimk iššūkį – tapk pokyčiu mokykloje!

Jau vyksta 2016 m. atranka į programos „Renkuosi mokyti!“ mokytojus – galbūt tai kvietimas Tau? Priimk iššūkį – tapk pokyčiu mokykloje!
Užpildyk atrankos anketą Nr. 1 iki 2016 m. kovo 14 d.
RM-logo

Kodėl Tau verta tapti „Renkuosi mokyti!“ dalyviu:

Turi unikalią galimybę 2 metus būti mokytoju – švietimo kūrėju ir pokyčių iniciatoriumi siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės ir džiaugsmo bei prisidėti prie sisteminių pokyčių švietime, politikoje ir visuomenėje.

Ar žinai, kad mokytojas priima daugiau sprendimų per vieną pamoką negu įmonės vadovas per visą dieną?

Ieškome aktyvių, iniciatyvių žmonių, norinčių išbandyti save dirbant patį prasmingiausią ir įdomiausią – mokytojo darbą. Kviečiame žmones, kurie nori dalintis ir tobulėti, prisiimti atsakomybę ir atnešti naujų idėjų. Ieškome žmonių, kuriems rūpi vaikai, jų kasdiena ir jų ateitis. Prisijunkite prie jaunų, iniciatyvių žmonių bendruomenės, kurioje yra vertinamas kūrybiškumas, entuziazmas ir profesionalumas.

Dalyvių atranką vykdo „Renkuosi mokyti!“ partnerė, verslo konsultacijų bendrovė „PRIMUM ESSE“.

Geras startas Tavo lyderystės karjerai: po dvejų metų „Renkuosi mokyti!“ alumnai ne tik tęsia mokytojo darbą, bet ir įsteigia švietimo projektus, vadovauja mokykloms bei nevyriausybinėms iniciatyvoms, įkuria verslą.

Ne tik mokai kitus, bet ir mokaisi pats – tai Tavo intensyvus asmeninio tobulėjimo laikas. T.y. 400 akademinių valandų inovatyvių, kokybiškų, praktika paremtų mokymų, kryptingai ruošiančių šiuolaikinius pradedančiuosius mokytojus:

  • viešasis kalbėjimas, o nuoseklus ir tikslingas planavimas ir įgyvendinimas,
  • aktyvūs mokymosi metodai, o pedagogikos pagrindai,
  • švietimo sistemos analizė, o psichologinės žinios ir įgūdžių tobulinimas,
  • klasės valdymas, o bendradarbiavimas ir derybų menas (mokiniai, tėvai, mokytojai, administracija),
  • asmeninė lyderystė, o dalykinių žinių gilinimas, o projektų valdymas, o reflektyvus mokymasis.

NMVA audito išvada: „Renkuosi mokyti“ mokytojai, organizuodami ugdymą, sudaro geresnes sąlygas mokiniams būti aktyviais dalyviais pamokoje, atsakingais už mokymąsi nei kiti šalies mokytojai“.

Pasirinkęs šį iššūkį esi su bendraminčiais:

  • esi RM7 kartos dalis – apie 15 bendražygių, su kuriais daliniesi savo patirtimi,
  • turi visapusišką profesinę ir pedagoginę pagalbą, mentorių mokykloje ir pedagoginį konsultantą,
  • prisijungi prie aktyvios „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės: virš 90 „Renkuosi mokyti!“ dalyvių ir alumnų, būrį lektorių, organizatorių, partnerių ir rėmėjų, kartu siekiančių mokymosi sėkmės ir džiaugsmo kiekvienam vaikui.

Tampi pasaulinio tinklo Teach For All nariu ir turi galimybę keistis geriausia tarptautine praktika.

Per antruosius metus programoje gauni pagalbą įgyjant pedagogo kvalifikaciją viename iš Lietuvos universitetų.

Šiemet atnaujinome formaliuosius atrankos kriterijus dalyviams – kviečiame pasitikrinti. Taip pat kviečiame susipažinti su atnaujinta dalyvių atrankos etapų eiga.

Renkuosi mokyti inf.

Šaltinis čia

Atsakyti