Pristatome parodos „Mokykla 2018“ renginius

Lapkričio 23–24 d. jau aštuntą kartą vyks respublikinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2018“. Kviečiame susipažinti su parodos renginių tinkleliu. Daugiau nei 150 edukacinių renginių bus atviri, išankstinė registracija vyks tik į Atradimų laboratorijas.

Parodoje pakviesime savarankiškai mąstyti, telktis, būti empatiškus ir pilietiškus, diskutuoti apie ateities mokyklą, kurioje vaikams ir mokytojams gera. O gera todėl, kad kiekvienas vaikas yra svarbus. Kviečiame atvykti į parodą, kur kiekvienas galės ištarti: „Aš kuriu ateities mokyklą“!

Penktadienį (lapkričio 23 d.) 5.1 konferencijų salė virs savivaldybių ir mokyklų pasidalijimo patirtimi erdve. Ši erdvė bus skirta integralaus bendrųjų ir dalykinių kompetencijų ugdymo ir vertinimo bei individualios mokinio pažangos skatinimo ir vertinimo temoms.

Abi parodos dienas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija į Švietimo politikos erdvę lankytojus kvies sužinoti aktualiausių naujienų ir skubės mokytojams į pagalbą.

Pirmą kartą parodoje vyks Mokinių mokslinių tyrimų idėjų mugė. Penktadienį 3 salės balkone mokiniai galės susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalytis patirtimi, diskutuoti. O visi parodos lankytojai galės pabendrauti su jaunaisiais tyrėjais ir išrinkti įdomiausią idėją!

Šeštadienį (lapkričio 24 d.) tėvus su vaikais kviečiame į mini vaidinimus „Kitoks vaikas klasėje“ ir  „Ultra tėveliai“.  Juose reali situacija iš mokyklos kasdienybės persikels į sceną ir taps puikiu mūsų diskusijos objektu. Ne teoriniu, bet labai praktišku. Po mini vaidinimo scenoje suvaidintą situaciją aptarsime kartu su psichologe.

Abi parodos dienas Atradimų laboratorijos lauks aktyvių būsimų ir esamų mokinių, taip pat ir mokytojų, kurie trokšta patirti mokymosi džiaugsmą kūrybiškai tyrinėdami. Mokytojų kambarys keičia savo vietą ir neformaliems pašnekesiams ir bičiuliškiems susitikimams atvers duris 4 parodų salėje!

PARODOS RENGINIAI

Kviečiame įsigyti bilietus mokyklų grupėms jau dabar: bilieto kaina asmeniui – 3 Eur. Paraiškos priimamos iki lapkričio 22 d.

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.