Profesorei V.Daujotytei – Pakerienei įteiktas Švietimo ir mokslo ministerijos garbės ženklas

Gruodžio 29 d. profesorei, habilituotai humanitarinių mokslų daktarei Viktorijai  Daujotytei – Pakerienei įteiktas Švietimo ir mokslo ministerijos garbės ženklas už nuopelnus Lietuvos mokslui, švietimui ir kultūrai, mokslininkų ir mokytojų ugdymą, kūrybingos lietuvybės stiprinimą.

Apdovanojimas-01

Apdovanojimą  profesorei įteikė švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis Vilniaus universiteto Filologijos fakultete vykusiame iškilmingame renginyje,  kuriame profesorė skaitė Metų paskaitą  lituanistams, švietimo bendruomenei „Romualdas Granauskas – mokytojams“.

Profesorė Viktorija Daujotytė – Pakerienė  išugdė gausų būrį mokinių – mokslininkų ir mokytojų. Ji – kelių dešimčių knygų, monografijų ir daugybės straipsnių autorė.

Gausios publikacijos tautos ir visuomenės gyvenimo, kultūros temomis skiepija skaitytojų širdyse pilietinę ir kultūrinę atsakomybę už lietuvių kultūros tradicijos tęstinumą ir gyvybingumą.

Nuoširdžiausiai sveikiname Profesorę.

Profesorės Viktorijos Daujotytės – Pakerienės Metų paskaita „Romualdas Granauskas – mokytojams“

Atsakyti