Rašytoja Kristina Sabaliauskaitė moksleivius kviečia dalyvauti rašinio konkurse

Jau ketvirtus metus iš eilės rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidykla „Baltos lankos“ kviečia 8–12 klasių ir jas atitinkančių gimnazijos klasių moksleivius išbandyti jėgas trumpųjų rašinių konkurse, kasmet sulaukiančiame vis didesnio susidomėjimo.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kristina Sabaliauskaitė

Šį kartą tema – „Mano demonai“. Nebe pirmus metus skaitant moksleivių atsiųstus rašinius, daugelyje jų – net ir rašytų temomis „Mano Odisėja“ ar „Poezija mano gyvenime“ – pastebėta daugelio moksleivių minima, tačiau neišplėtota frazė „mano vidiniai demonai“. Tad šiemet kviečiama griebti šį neatsiejamą žmogiškosios brandos palydovą – vidinį demoną – už ragų ir jį aprašyti trumpajame rašinyje. Jūsų vidiniai demonai – kas tai? Juk vertingiausia literatūra užčiuopia ir įvardija tai, kas, regis, ne visuomet pavaldu žodžiams. Leidykla lauks jūsų tekstų šia tema.

Orientacinė rašinio apimtis – 1000 žodžių. Rašinių leidykla laukia iki spalio 14 dienos el. paštu leidykla@baltoslankos.lt. Laiške būtina nurodyti mokinio ir jo mokytojo vardą, pavardę, mokyklą, klasę ir kontaktinį telefoną. Rašinius vertins rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidyklos „Baltos lankos“ atstovais. Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 9 dieną.

I vietos nugalėtojas bus apdovanotas rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės išskirtine dovana.

II ir III vietos nugalėtojams prizus įteiks leidykla „Baltos lankos“.

Informacijos šaltinis: https://www.15min.lt/kultura/naujiena/literatura/rasytoja-kristina-sabaliauskaite-moksleivius-kviecia-dalyvauti-rasinio-konkurse-286-982132