Rašytojas Grigorijus Kanovičius mokyklų bibliotekoms dovanojo 500 savo penkiatomių

„Mielas skaitytojau, paskutiniame savo romane „Miestelio romansas“ rašiau: „Gailu patikėti, bet nuo šiol tai pražudytai genčiai lemta atgimti ir gyvuoti tik teisingame, iškentėtame žodyje ir nepaperkamoje atmintyje, todėl niekam nepavyks nuslopinti mūsų negęstančios meilės ir dėkingumo protėviams. Nes tą, kas užmiršta mirusiuosius, ir patį užmirš jo palikuonys“, – tokia dedikacija rašytojas Grigorijus Kanovičius kreipiasi į savo skaitytojus knygose, kurias šiemet jis ir jo sūnus Dmitrijus Kanovičius dovanoja Lietuvos mokykloms.

„Net 450 Grigorijaus Kanovičiaus kūrinių penkiatomių lietuvių kalba ir 50 penkiatomių rusų kalba pasieks Lietuvos mokyklų bibliotekas. Iš viso – 2500 knygų, kurias galės skaityti Lietuvos mokyklų vyresnieji skaitytojai. Su tokia prasminga dovana pradedame šių metų akciją „Knygų Kalėdos“, skleisdami žinią, kad knyga gali keisti gyvenimus“, – skelbiama internetiniame Knygų Kalėdų akcijos puslapyje.

Bernardinai.lt