Režisieriaus R. Korostenskio filmas „Tavo veido šviesa“ (2003)

2003 m. tarptautiniame festivalyje Baku, Azerbaidžane, Ruslano filmas „Tavo veido šviesa“ laimėjo 3-jose nominacijose: geriausias režisierius, geriausias prodiuseris ir geriausias audiovizualinis darbas. „Tavo veido šviesa“ – poetinė A. Vaičiulaičio novelės ekranizacija, kurioje atsiskleidžia motinos ir dukters santykiai. Vaidina: Elvyra Žebertavičiūtė, Elžbieta Latėnaitė.

Pirmąjį didelį pripažinimą režisieriui R. Korostenskiui 1999 m. pelnė filmas „Audra“.  Šis filmas Baltijos šalių kino festivalyje Latvijoje, Rygoje, Baltijos regiono kino festivalyje Suomijoje, Helsinkyje, ir Tarptautiniame buvusių Sovietų Sąjungos šalių kino festivalyje Rusijoje, Sankt Peterburge, pelnė pirmąją vietą. Režisierius ne kartą buvo apdovanotas ir už vaizdo klipų režisūrą. Jis kūrė vaizdo klipus Gyčiui Paškevičiui, Atlantai, grupėms „Mango“, „Pikaso“, „B‘Avarija“, „Delfinai“. Režisieriaus filmografijoje apie 20 filmų.

Įdomu tai, kad dabar režisierius kuria kitoje plotmėje – jis pasinėręs į tapybą, turi savo mokinių. Plačiau apie savo kūrybą papasakos pats autorius. Kviečiame į susitikimą.

Vietų skaičius Kino salėje ribotas (22 vietos). Įėjimas laisvas. Kviečiame ateiti.

Trumpai apie filmą

Data Laikas Vieta Filmas
Lapkričio 9 d. 12 val. Kino salė, V a. rež. R. Korostenskio filmas „Tavo veido šviesa“ (2003). Filmą pristato režisierius. 24 min., lietuvių k.

Informacijos šaltinis: https://www.lnb.lt/renginiu-kalendorius/1997/rezisieriaus-r-korostenskio-filmas-tavo-veido-sviesa-2003