Savaitgalį į Anykščius suplūdę vaikai atidarė vasaros festivalių sezoną

Gyčio Kaminsko nuotr. / Anykščiuose praūžė vaikų literatūros festivalis

Šeštadienį Anykščių Dainuvos slėnyje įvyko pirmasis Lietuvoje festivalis vaikams ir jaunimui po atviru dangumi „Nuotykiai tęsiasi!“. Renginio metu daugiau nei 500 iš įvairių šalies miestų suvažiavusių šventės dalyvių pasinėrė į vasaros pramogų sūkurį.
Teatro ir cirko pasirodymai, susitikimai su rašytojais, kūrybinės dirbtuvės su iliustratoriais, pasakojimų kūrimo žaidimai, iš Hario Poterio knygų atkeliavusios kvidičo rungtynės – iš viso daugiau nei trisdešimt skirtingų veiklų, kuriose galėjo dalyvauti įvairaus amžiaus vaikai, paaugliai ir suaugusieji.
„Renginys pavyko! Tikimės, kitąmet grįšime visam savaitgaliui su palapinių miesteliu ir dar didesne programa. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie organizavimo, palaikė, vedė užsiėmimus, dalyvavo“, – teigia organizatoriai.
Festivalį rengė VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“, literatūros programa „Vaikų žemė“ ir Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka, rėmė Anykščių rajono savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Informacijos šaltinis: https://www.15min.lt/kultura/naujiena/renginiai/savaitgali-i-anykscius-suplude-vaikai-atidare-vasaros-festivaliu-sezona-29-985144?c=kultura