Seminarai lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo mokytojams

Nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. pagal atnaujintą Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąją programą pradės mokytis 5, 7, 9 (gimnazijos I ) klasių mokiniai, pradinėse klasėse 1 ir 3 klasių mokiniai tose mokyklose, kurios pasirengusios. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. mokysis visi 1–10 (gimnazijos I–II ) klasių mokiniai.
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras 2016 m. rugpjūčio 22–31 d. kviečia lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo mokytojus į darbinius seminarus „Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos įgyvendinimas 5, 7, 9 klasėse“. Tikslas – aktualizuoti ugdymo turinį bei pasirengti atnaujintos Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos 5, 7, 9 klasėse įgyvendinimui.

Seminarai vyks:

  • rugpjūčio 22 d. Lietuvos edukologijos universiteto II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Vilniaus rajono, Ignalinos, Ukmergės, Širvintų, Švenčionių ir Trakų rajonų, Elektrėnų ir Visagino savivaldybių mokyklų mokytojams Registruotis;
  • rugpjūčio 23 d. Panevėžio pedagogų švietimo centre (Topolių al. 12, Panevėžys) Panevėžio ir Utenos apskričių mokytojams Registruotis;
  • rugpjūčio 24 d. Šiaulių Jovaro progimnazijoje (Vytauto g. 132, Šiauliai) Šiaulių ir Telšių apskričių mokytojams Registruotis;
  • rugpjūčio 25 d. Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centre (Baltijos pr. 51, Klaipėda) Klaipėdos ir Tauragės apskričių mokyklų mokytojams Registruotis;
  • rugpjūčio 26 d. Lietuvos edukologijos universiteto II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Vilniaus miesto mokyklų mokytojams Registruotis;
  • rugpjūčio 29 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje (Miško g. 1, Kaunas) Kauno apskrities mokyklų mokytojams Registruotis;
  • rugpjūčio 30 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre (P. Butlerienės g. 3, Marijampolė) Marijampolės ir Alytaus apskričių mokyklų mokytojams Registruotis;
  • rugpjūčio 31 d. Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje (Vytauto g. 35, Šalčininkai) Šalčininkų rajono mokyklų mokytojams Registruotis.

Visų renginių pradžia – 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val.

Maloniai kviečiame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus, dirbsiančius nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. 5, 7, 9 (gimnazijos I) klasėse, dalyvauti ir registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“.

Raštas ir kvietimas 2016-06-28

Meilė Čeponienė
Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė

upc_violet

Atsakyti