Seminaras lietuvių kalbos mokytojams

Valstybės institucijų kalbų centras  kviečia ikimokyklinių įstaigų, pradinių, pagrindinių, vidurinių  mokyklų ir gimnazijų mokytojus dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo 6 akad. val.  praktiniame seminare Suaugusiųjų kitakalbių mokymas lietuvių kalbos: ypatumai, iššūkiai, metodinės nuorodos. Ko ir kaip mokyti norinčius susikalbėti lietuviškai?
Seminaro lektorė – Margarita Gaubytė, laisvai samdoma lietuvių kalbos mokytoja, lietuvių filologijos magistrė, kitakalbius moko jau daugiau nei 15 metų.
Vis daugėjant kitakalbių, kuriems dėl vienokių ar kitokių priežasčių prireikia bendrauti lietuvių kalba, taip pat atsižvelgiant į nuolatinių Lietuvos gyventojų, kurių gimtoji kalba ne lietuvių, poreikį mokytis lietuvių kalbos, daugiau reikia ir tam pasirengusių mokytojų.

Šia programa siekiama padėti lietuvių kalbos mokytojams įgyti žinių norint pradėti mokyti kitakalbius ir tobulinti kvalifikaciją jau dirbantiems šioje srityje. Seminaro metu bus dalijamasi patirtimi, kaip organizuoti kitakalbių lietuvių kalbos mokymą(si), aptariami mokymo(si) ypatumai, pristatoma keletas metodų (būdų), kaip efektyviai bei įdomiai mokyti(s). Praktinėje seminaro dalyje bus kuriamos bei aptariamos užduotys, kurios palengvintų bei paįvairintų mokymo(si) procesą.

KADA? KUR?
Lapkričio 4 d. 10  val. Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius. Seminaro pabaiga numatoma 14.30 val. Pertraukos metu vaišinsime kava, arbata.

Seminaro kaina dalyviui:  35 Eur.

Kiekvienas seminaro dalyvis gaus 6 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą, išduotą Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27).
Kadangi vietų skaičius labai ribotas, išankstinė registracija yra privaloma. Pageidautina, kad už seminarą apmokėtumėte iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio).  Jei mokykla apmokės po seminaro, prašome į seminarą atsinešti garantinį raštą, kuriuo mokykla garantuoja apmokėjimą.

Norėdami registruotis į seminarus, užpildykite registracijos anketą,  paspaudę šią nuorodą http://vikc.lt/lt/registracija-internetu-45 , pasirinkite „Seminarai“  ir pažymėkite varnele jūsų pageidaujamą seminarą. Jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galite atsispausdinti.

Kilus klausimams dėl informacijos, kreipkitės +370 655 47185 arba el.p. asterija@vikc.lt , dėl mokėjimo +370 687 16303 arba el.p. vyr.finansininke@vikc.lt

Lauksime jūsų. Prašome šiuo kvietimu pasidalinti su savo kolegomis.

Valstybės inst.kalbų centras