Skelbiamas akcijos „Metų knygos rinkimai 2015 “ recenzijų konkursas

Skelbiamas akcijos „Metų knygos rinkimai 2015“ recenzijų konkurse. Akcijoje dalyvaujančių knygų recenzijas – naujas arba publikuotas – gali teikti jų  autoriai arba jas publikavę leidiniai.

Akcijos organizatoriai vertins tik šiam konkursui pateiktas recenzijas. Atrinktos recenzijos bus skelbiamos Metų knygos rinkimų interneto svetainėje. Geriausių recenzijų autoriams skiriamos keturios premijos – po vieną kiekvienoje knygų kategorijoje.

Knygų recenzijas prašoma siųsti iki 2016 m. vasario 10 d. el. paštu  i.mankeviciene@lnb.lt. Pateikiame akcijoje „Metų knygos rinkimai 2015“ dalyvaujančių knygų sąrašą.

Suaugusiųjų prozos knygų kategorija: Birutės Jonuškaitės „Maranta“, Valdo Papievio „Odilė, arba Oro uostų vienatvė“, Dalios Staponkutės „Iš dviejų renkuosi trečią“, Antano Šileikos „Pirkiniai išsimokėtinai“ ir Tomo Vaisetos „Paukščių miegas“.

Suaugusiųjų poezijos knygų kategorija: Vlado Braziūno „Stalo kalnas“, Jurgitos Jasponytės „Šaltupė“, Donaldo Kajoko „Apie vandenis, medžius ir vėjus“, Aušros Kaziliūnaitės „Mėnulis yra tabletė“ ir Aido Marčėno „Viename“.

Vaikų knygų kategorija: Ramintos Baltrušytės „Kalvėnų miesto paslaptis“, Tomo Dirgėlos „Apie raganą Šiokiątokią“, Birutės Mar „Gėlininkė“, Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Ruduo“ ir Rimvydo Stankevičiaus „Pūgos durys“.

Paauglių knygų kategorija: Akvilinos Cicėnaitės „Niujorko respublika“, Kristinos Gudonytės „Jie grįžta per pilnatį“, Dainos Opolskaitės „Eksperimentas gyventi“, Rebekos Unos „Atjunk“ ir Renatos Šerelytės „Rebekos salos“.

Šaltinis čia

Atsakyti