Suskaitmenintos senosios knygos vaikams

Kauno apskrities biblioteka suskaitmenino nemažai senosios vaikų literatūros.
Edukacinėje programoje „Atgimę vaikystės autoriai ir senosios iliustracijos“ galima lengvai rasti informacijos apie senuosius lietuvių literatūros autorius ir jų kūrinius. Paraginkime vaikus  pamatyti, kokias knygeles skaitė jų seneliai ir proseneliai, sužinoti, kokios buvo iliustracijos prieš 70 ir daugiau metų. Vaikai galės pavartyti ir paskaityti knygų ištraukas bei pasirinkti, ką  skaityti: pasakas, eilėraščius, apsakymus ar kitų žanrų kūrinius. Be žinomų rašytojų, tokių kaip Pranas Mašiotas, Kazys Binkis, Petras Cvirka, pristatyta  ir pamirštų kūrėjų.
Tegul skaito vaikaiKnygas skaityti, jų klausyti galima aktyvavus nuorodą:
http://senaknygavaikams.kvb.lt/

 

kavb

Atsakyti