Sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

smm-2018

Gerbiami Mokytojai,

Sveikinu visus – visą didelę pedagogų bendruomenę – Tarptautinės mokytojų dienos proga. Ačiū už Jūsų darbą,  pažadintą vaikų smalsumą, kūrybingumą, atveriančius kelius mokytis ir kurti visą gyvenimą, už tai, kuo jie didžiuojasi užverdami mokyklos duris. Kiekvienas savo širdyje visą gyvenimą nešiojamės mums brangius mokytojus, juos prisimename ir jiems dėkojame už suteiktas išminties, atidumo, gerumo pamokas.

Šie mokslo metai prasidėjo nuo mokytojams ir mokykloms svarbių pokyčių. Tikiu, kad visų bendras darbas – mokyklų bendruomenių, vadovų –  duos puikų rezultatą, jaudulį pakeis aiškumas ir pasitikėjimas.

Tačiau nėra įkainio už nušluostytą pirmokėlio ašarą, padrąsinantį žvilgsnį ir tūkstančių vaikų širdyse pasėtą gerumą. Tai atlygina visam gyvenimui atminty išliekantys Jūsų žodžiai – auginantys, keičiantys, įkvepiantys.

Dėkoju Jums ir linkiu didžiausios sėkmės einant savojo pašaukimo keliu.

Su pagarba
Švietimo ir mokslo ministrė
Jurgita Petrauskienė

Logo-SMM