Švęskite Tarptautinę vaikų knygos dieną!

Šie metai lietuvių vaikų literatūrai – itin sėkmingi. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius laimėjo atranką ir tapo 2019 metų Tarptautinės vaikų knygos dienos, kuri kasmet minima balandžio 2-ąją, rėmėju. Šiai progai dailininkas ir vaikų knygų autorius Kęstutis Kasparavičius nupiešė plakatą ir parašė laišką-kreipimąsi, kurio pagrindinė idėja – „Knygos padeda neskubėti“. Taigi Lietuvos vardas šių metų Tarptautinę vaikų knygos dieną skambės visame pasaulyje!

Kviečiame kartu švęsti šią prasmingą šventę ir dalintis savo mokykloje prie šio laiško prisegta informacija – plakatu, kreipimusi bei nominantų sąrašu. Fiksuokite, kaip Jūs minėjote šią dieną, ir lauksime pasidalinant savo įspūdžiais – nuotraukomis, tekstais ir kitokiais formatais el. paštu info@ibbylietuva.lt iki balandžio 12 dienos. Įdomiausiai, išradingiausiai atšventusiems bus įteiktas prizas – geriausių metų knygų rinkinys!

Visa informacija apie konkursą ir nugalėtojus.

Kovo 30-ąją nuo 19 val. tiesiogiai stebėkite svarbiausiu šios šventės akcentu tapusius geriausių 2018-ųjų knygų vaikams ir jaunimui kūrėjų apdovanojimus. Šiuo metu jau žinomi trumpieji pretendentų sąrašai, o renginio dieną paaiškės ir geriausi iš geriausiųjų!

Tiesioginė transliacija ir renginio įrašas.