Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimas

Mielieji mokiniai, studentai, mokytojai, dėstytojai, tėvai, visi švietimo darbuotojai,

Sveikinu Jus Rugsėjo 1-osios proga!

autor. ELTA

Mokslo metų pradžios šventė vėl kviečia švietimo bendruomenę kibti į darbus, kurių sėkmė priklauso nuo visų nuoširdžios bendrystės ir darnos. Tebūna šie mokslo metai darbingi, kupini įkvėpimo ir atradimų.

Mokykloje ugdomos pamatinės žmogaus vertybės: draugiškumas ir meilė Tėvynei, pilietiškumas, pareigos ir atsakomybės jausmas. Joje skleidžiasi pažinimo džiaugsmas ir kūrybiškumo laisvė.

Linkiu, kad šie mokslo metai būtų naujų, prasmingų ir išsipildančių idėjų, didelės sėkmės metai. Tegu nuo šio rugsėjo mūsų mokyklose būna dar daugiau vienybės ir sutarimo, daugiau mūsų širdžių šilumos.

 

Nuoširdžiai
Švietimo ir mokslo ministrė
Audronė Pitrėnienė

Logo-SMM

Atsakyti