Tarptautinė konferencija „Kalbų ir tarmių transformacijos“

Lietuvių kalbos institutas ir Vilniaus universitetas / Vilnius University maloniai kviečia į mokslinę profesoriaus Alekso Girdenio (1936–2011) atminimo konferenciją KALBŲ IR TARMIŲ TRANSFORMACIJOS.

Naujausiais mokslinių tyrimų rezultatais ir aktualijomis iš lietuvių, latvių ir kitų kalbų ir tarmių fonetikos ir fonologijos, akcentologijos, morfonologijos, žodžių darybos, leksikologijos, dialektologijos ir geolingvistikos, kalbos istorijos, kodifikacijos ir vartosenos tyrimų jau penktus metus dalinsis gausus būrys Profesoriaus mokinių ir kitų mokslininkų – šįkart iš Lietuvos, Latvijos ir Švedijos.

Konferencija vyks 2017 m. spalio 19–20 d. Lietuvių kalbos institute, Konferencijų salėje, P. Vileišio g. 5, Vilnius. Pradžia 9.15 val.

Plakatas-su-konferencijos-programa

LKI