Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė

Kviečiame kartu švęsti Tarptautinę vaikų knygos dieną ir dalintis prie šio laiško prisegta informacija – plakatu, kreipimųsi bei nominantų sąrašu savo aplinkoje. Kviečiame fiksuoti, kaip Jūs minėjote šią dieną, ir lauksime pasidalinant savo įspūdžiais nuotraukomis, tekstais ir visais kitais formatais su mumis el. paštu info@ibbylietuva.lt iki š. m. balandžio 12 dienos. Įdomiausiai, išradingiausiai atšventusiems bus įteiktas prizas – geriausių metų knygų rinkinys! Visą informaciją apie konkursą ir nugalėtojus skelbsime www.ibbylietuva.lt puslapyje.

O kovo 30-ąją nuo 19 val. kviečiame tiesiogiai stebėti svarbiausiu šios šventės akcentu tapusius geriausių 2018-ųjų knygų vaikams ir jaunimui kūrėjų apdovanojimus. Šiuo metu jau žinomi trumpieji pretendentų sąrašai, o renginio dieną paaiškės ir geriausi iš geriausiųjų!

Tiesioginė transliacija ir renginio įrašas bus pasiekiamas atvėrus šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=9ytzaEHeeUI&feature=youtu.be.

Tarptautinės vaikų knygos dienos plakatas

Tarptautinės vaikų knygos dienos kreipimasis

IBBY-Lietuva