Viešosios konsultacijos lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo mokytojams

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras 2017 m. rugpjūčio 22–31 d. kviečia lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo mokytojus į nemokamas viešąsias konsultacijas „Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos įgyvendinimas 6, 8, 10 klasėse“. Tikslas – aktualizuoti ugdymo turinį bei pasirengti Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos 6, 8, 10 klasėse įgyvendinimui.

Viešosios konsultacijos vyks:

  • rugpjūčio 22 d. Lietuvos edukologijos universiteto II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Vilniaus rajono, Ignalinos, Ukmergės, Širvintų, Švenčionių ir Trakų rajonų, Elektrėnų ir Visagino savivaldybių mokyklų mokytojams;
  • rugpjūčio 23 d. Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje (Ramygalos g. 16, Panevėžys) Panevėžio ir Utenos apskričių mokytojams;
  • rugpjūčio 24 d. Šiaulių Jovaro progimnazijoje (Vytauto g. 132, Šiauliai) Šiaulių ir Telšių apskričių mokytojams;
  • rugpjūčio 25 d. Klaipėdos turizmo mokykloje(Taikos pr. 69, Klaipėda) Klaipėdos ir Tauragės apskričių mokyklų mokytojams;
  • rugpjūčio 28 d. Lietuvos edukologijos universiteto II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Vilniaus miesto mokyklų mokytojams;
  • rugpjūčio 29 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje (Miško g. 1, Kaunas) Kauno apskrities mokyklų mokytojams;
  • rugpjūčio 30 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre (P. Butlerienės g. 3, Marijampolė) Marijampolės ir Alytaus apskričių mokyklų mokytojams;
  • rugpjūčio 31 d. Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje (Vytauto g. 35, Šalčininkai) Šalčininkų rajono mokyklų mokytojams.

Visų renginių pradžia – 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val.

Maloniai kviečiame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus, dirbsiančius nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. 6, 8, 10 (gimnazijos II) klasėse, dalyvauti ir registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“.

Raštas_kvietimas 2017-07-03

upc_violet