Viktorija Daujotytė. Romualdas Granauskas – mokytojams

Baigiantis mokslo metams, aktualu įsiklausyti į rašytojo Romualdo Granausko mintis apie mokytojus, mokyklą.
Rašytojo, ragavusio mokytojo rupios duonos, požiūrį aptaria  profesorė Viktorija Daujotytė – Pakerienė, nenuilstanti mokyklos (ir lituanistikos mokykloje) situacijos stebėtoja.

2014 metų pabaigoje, gruodžio 29 d., Vilniaus universitete vyko jau tradicine tapusi Metų paskaita lituanistui. Šeštą kartą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro ir Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto organizuotame renginyje  literatūrologė, profesorė, rašytoja, habilituota humanitarinių mokslų daktarė Viktorija Daujotytė-Pakerienė skaitė metų paskaitą „Romualdas Granauskas – mokytojams“.

Iki šiol galėjome tik matyti paskaitos vaizdo įrašą

Dabar siūlome paskaityti pranešimo pagrindu parengtą tekstą. Jis čia.

Atsakyti