Viktorina apie autorines teises

Interneto svetainėje www.autoriams.eu galima dalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti žinias autorių teisių srityje. Viktorinos tikslas – šviesti mokinius ir mokytojus autorinių teisių ir gretutinių teisių klausimais, skatinti piratavimo netoleravimą, gerbti autorių teises. Su autorių teisėmis mokiniai supažindinami jau penktoje klasėje, tačiau tam skiriama per mažai dėmesio.

Tad viktorina bent iš dalies padės pasitikrinti žinias šioje srityje. Atsakius į viktorinos klausimus, pabaigoje pateikiami atsakymai. Todėl kiekvienas viktorinos dalyvis gali pats įsivertinti žinias.

Viktorinoje kviečiami dalyvauti ir moksleiviai, ir mokytojai, ir visi neabejingi. Prizai dalyviams – knygos!

Viktoriną remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Pasitikrinkite žinias viktorinoje!

upc_violet