Vilniaus knygų mugė 2016

Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta, reikšmingas kultūros renginys Lietuvoje, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. Mugėje svarbiausia – tai skaitytojas, autoriai, knygos, bendravimas ir kultūriniai renginiai. Mugės dalyviai – leidyklos, knygų prekybininkai, užsienio šalių kolektyviniai stendai, mokslo institutai, aukštųjų mokyklų leidybos centrai, visuomeninės organizacijos, kultūros centrai, žiniasklaidos priemonės, muziejai ir galerijos, kt. Pagrindinis Vilniaus knygų mugės bruožas – plati kultūrinė programa, kuri per keturias dienas pristato apie 400 įvairaus žanro renginių.

LLTI renginiai Vilniaus knygų mugėje

LKI renginiai Vilniaus knygų mugėje

LMAVB leidiniai 2015

Renginiai 2016. Laikas

Ramūnas Gerbutavičius. Sužinok: mugėje paskelbtas kūrybiškiausios knygos autorius

Apdovanoti Metų knygų autoriai

Paskelbta kitų metų Vilniaus knygų mugės tema

 Vilniaus knygų mugė – aktuali kaip niekad, populiari kaip visada

Vkm-logo

Atsakyti