Vilniečius kvies skaitykla po atviru dangumi „Vilnius skaito“

                     Projektas „Skaitantis miestas“ (vok. „StadtLesen“) Berlyne. Renato Neverbicko nuotrauka.

Šią vasarą Vilniuje populiariose, žmonių lankomose vietose – skveruose, aikštėse –  veiks mobili knygų skaitykla po atviru dangumi „Vilnius skaito“. Tai naujas, unikalus, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas projektas, kurio metu gegužės–rugpjūčio mėn. lauko skaitykloje kiekvienas miesto gyventojas ar svečias nemokamai galės skaityti naujausią įvairaus žanro literatūrą specialiai tam pritaikytoje erdvėje.

Vilniuje skaitykla pradės veikti gegužės 24 d. Lukiškių aikštėje. Vėliau kas mėnesį ji keis vietovę ir kelsis į kitas miestiečių pamėgtas vietas, ir iš viso veiks 100 dienų iki rudens.

Daugiau skaitykite: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2018-05-02-vilniecius-kvies-skaitykla-po-atviru-dangumi-vilnius-skaito/169741

Atsakyti