Virtuali paroda „Atkurtai Lietuvai – 100 metų: Lietuva menininkų kūryboje“

Lietuvos literatūros ir meno archyvas parengė virtualią parodą „Atkurtai Lietuvai – 100 metų: Lietuva menininkų kūryboje“.
Atsisakėme tradicinio būdo virtualioje parodoje pasakoti apie pirmuosius valstybės kūrėjus. Norėjome atkreipti dėmesį į tuos, kurie per pastaruosius 100 metų kūrė Lietuvą mūsų sielose ir širdyse bei garsino jos vardą kitose šalyse. Žmones, dėka kurių mes išsaugojome savo kalbą ir tapatybę. Tačiau tų žmonių yra tiek daug, kad parodoje papasakoti ar bent paminėti kiekvieną nėra galimybės. Šį sąrašą galime tęsti ir pildyti. Kiekvienas iš mūsų. Visi kartu. Mes gi tik keliais štrichais pabandėme prisiliesti prie epochos.
Parodą „Atkurtai Lietuvai – 100 metų: Lietuva menininkų kūryboje“ iš Lietuvos literatūros ir meno archyve saugomų dokumentų parengė Jolita Dimbelytė-Mchichou ir Rasa Vaškaitė.
http://virtualios-parodos.archyvai.lt/lt/virtualios-parodos/34/atkurtai-lietuvai-100-metu-lietuva-menininku-kuryboje/exh-69