Virtuali trikalbė paroda „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“

LMA Vrublevskių bibliotekoje parengta virtuali trikalbė paroda „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“. Joje pristatomi ir LMAVB, ir kitose Europos atminties institucijose saugomi dokumentai, pasakojantys apie Pranciškaus Skorinos gyvenimą, veiklą, darbus, aplinką, jį suformavusią LDK raštijos tradiciją, jo pradėtos LDK knygų spausdinimo istorijos tąsą ir jo atminties gerbimą Lietuvoje, Baltarusijoje ir Čekijoje.
Virtualiai parodai panaudota medžiaga, parengta vykdant LMT 2016–2017 m. finansuotą to paties pavadinimo projektą. Tekstinės ir vaizdinės medžiagos pagrindu buvo parengta stacionari (veikė LMAVB 2017-04-12 – 06-02) bei kilnojamoji paroda (pirmoji demonstracija 2017-05-24 – 25 Nacionaliniame Polocko istorijos ir kraštotyros muziejuje-draustinyje), taip pat išleista knyga „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“.

Parodą galite rasti aktyvavę nuorodą http://parodos.mab.lt/skorina/

LMA-tikras