Vyks šeštoji kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“

Picture1Balandžio 23–26 dienomis Kultūros ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru jau šeštą kartą organizuoja kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“.

Kultūros ministerija kviečia kultūros ir meno įstaigas įsijungti į šį kultūrinės edukacijos sąjūdį ir pristatyti mokytojams ir mokykloms skirtus renginius. Siekiant suaktyvinti mokytojų ir mokyklų dalyvavimą, planuojama į projektą pritraukti įvairių dalykų mokytojus.

Informaciją apie savo renginius ir programas, kuriuos norėtumėte pristatyti mokytojams kultūros edukacijos savaitės metu, prašome skelbti „Ugdymo sodo“ internetinėje platformoje https://sodas.ugdome.lt/ iki 2019 m. kovo 23 d.

Planuojantiems kultūros edukacijos savaitėje „Menų dūzgės“ dalyvauti pirmą kartą ir (ar) kylant klausimų ir abejonių dėl renginio ar programos skelbimo „Ugdymo sode“, kviečiame atvykti į informacinį renginį, kuris vyks 2018 m. kovo 14 d. 13 val. Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, 09217 Vilnius). Renginio tikslas – aptarti kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ idėją ir organizavimo ypatumus. Planuojama renginio trukmė – 1.5 val. Į informacinį renginį prašome registruotis iki 2019 m. kovo 12 d. (el. paštu Zydre.Jankeviciene@upc.smm.lt). Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Ugdymo plėtotės centro metodininkę Žydrę Jankevičienę elektroniniu paštu Zydre.Jankeviciene@upc.smm.lt arba telefonu 85 210 9826.

„Menų dūzgių“ savaitės tikslas – skatinti mokytojus mokytis visą gyvenimą, plėtoti kultūrinę kompetenciją ir suprasti edukacines erdves kaip mokinių kūrybingumą skatinančią mokymosi aplinką. Savaitės metu mokytojai tradiciškai kviečiami aplankyti nuolatines muziejų ekspozicijas, parodas, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, susipažinti su naujausiomis edukacinėmis programomis ir pasiūlymais įvairaus amžiaus vaikams, jaunimui.

Informacijos šaltinis: https://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/vyks-sestoji-kulturos-edukacijos-savaite-menu-duzges