Vyksta kūrybinė edukacinė stovykla Vilniuje

Liepos 6 d. Vilniuje prasidėjo  savaitę truksianti lituanistinio švietimo mokytojų kūrybinė edukacinė stovykla, kurią organizavo  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras,  įgyvendindamas  projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“.  Stovyklos tikslas – sudaryti galimybes pedagogų kvalifikacijai tobulinti, bendradarbiauti bei  dalintis gerąja patirtimi  Lietuvoje ir užsienyje dirbantiems lituanistinio švietimo srities specialistams.
Į stovyklą susirinko  46 dalyviai. Tai Airijos, Didžiosios Britanijos, Belgijos, Čekijos, Lenkijos, Norvegijos, Škotijos ir Prancūzijos neformaliojo lituanistinio švietimo mokytojai ir užsienio formaliojo lituanistinio švietimo mokytojai, vykdantys neformaliojo ugdymo veiklas,  bei Lietuvos mokytojai, dirbantys su užsieniečių vaikais ir su grįžusiais iš užsienio vaikais.

Kūrybinėje edukacinėje stovykloje bus analizuojamos kultūrinio tapatumo, tarpkultūrinio pažinimo, amžiaus tarpsnių ypatumų, tėvų ir bendruomenės vaidmens temos. Lietuvos ir užsienio lituanistinio švietimo mokytojai ne tik susipažins su parengtomis lituanistinio ugdymo mokomosiomis priemonėmis, pagilins žinias apie neformaliojo ugdymo metodinius principus, bet ir pasidalins gerąja lituanistinio švietimo patirtimi, kurs ir išbandys  lituanistinio ugdymo scenarijus, numatys bendras veiklas.

Pirmosios dienos akimirkos – svetainės galerijoje.

Atsakyti