Zita Alaunienė apie brandos egzamino rašinį

Edukologijos mokslų daktarė Zita Alaunienė nesyk viešai skelbė savo mintis apie abiturientų rašinių vertinimo problemas. Naujausios Z. Alaunienės įžvalgos skelbtos „Gimtosios kalbos“ liepos, rugpjūčio ir rugsėjo numeriuose. Straipsnių autorei leidus ir „Gimtosios kalbos“ redakcijai maloniai sutikus, skelbiame šiuos straipsnius ir nuoširdžiai primename, kad prenumeruoti „Gimtąją kalbą“ sau ir mokyklos bibliotekai – kiekvieno lituanisto pareiga. Rekomenduokime skaityti ir prenumeruoti žurnalą ir mokiniams.

GK 2017 07 Alaunienė
GK 2017 08 Alaunienė
GK_2017 09_Alauniene

Primename, kad MELC svetainėje www.melc.lt „Gimtosios kalbos“ prenumerata priimama iki 2017 metų gruodžio 20 dienos. Galima užsakyti tik visą metų komplektą (12 numerių), prenumeratos kaina – 17,40 euro.

Svarbi naujiena – šiais metais prenumeruoti žurnalą galima ne tik svetainėje www.melc.lt, bet ir MELC Komercijos skyriuje.

Išsamesnės informacijos teiraukitės el. paštu: knygynas@melc.lt, gkalba@melc.lt, arba šiais telefonais: (8 5) 245 77 20, (8 5) 243 13 64.

„Gimtosios kalbos“ prenumerata priimama ir „Lietuvos pašto“ skyriuose.