Lituanistinės mokymo priemonės „Kelionė į Lietuvą“ pristatymas

2015 m. spalio 19 d. (pirmadienį) 15 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Lituanistinės mokymo priemonės „Kelionė į Lietuvą“ pristatymas“.

Kviečiami dalyvauti Lietuvos mokytojai, dirbantys su užsieniečių vaikais ir grįžusiais iš užsienio vaikais, užsienio lituanistinių mokyklų mokytojai, mokyklų vadovai, tėvai.

Transliacijos tikslas – pristatyti Ugdymo plėtotės centro projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ parengtą mokomąją lituanistinio ugdymo priemonę, skirtą dirbti su 6–9 metų mokiniais.

Mokomąją priemonę „Kelionė į Lietuvą“ sudaro literatūrinių tekstų knyga su garso įrašais, kūrybinio rašymo knygelė, pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga.

Transliacijoje dalyvaus mokomosios priemonės autorės prof. dr. Jolanta Zabarskaitė, Vilija Dailidienė ir Rita Mikelionytė.

Tiesioginės vaizdo transliacijos metu bus galima tiesiogiai pateikti klausimus. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Meilei Čeponienei el.p. meile.ceponiene@upc.smm.lt, tel. (8 5) 277 9881.

Transliacijos pradžia 15.00 val. Jungtis prie transliacijos kviečiame nuo 14.50 val.

Prie UPC vaizdo transliacijų svetainės prisijungsite vadovaudamiesi prisijungimo instrukcija►

Transliacijos nuoroda►

Meilė Čeponienė,
projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“ (II etapas) veiklos vadovė
Šaltinis čia

Atsakyti