Seminaras lituanistinio švietimo mokytojams Dubline

2015 m. spalio 14–16 d. Dubline, Airijoje (Jurys Inn Custom House, Dublinas) vyks lituanistinių mokyklų mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminaras, kurį organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“.

Seminaro tikslas – sudaryti galimybes kvalifikacijai tobulinti, bendradarbiauti ir gerosios patirties mainams skatinti tarp lituanistinio švietimo srityje dirbančių mokytojų ir specialistų Lietuvoje ir užsienyje.

Programoje numatytos aktualios lituanistinio ugdymo temos: lituanistinio švietimo užsienyje situacija, lituanistinio ugdymo procesas ir jo tobulinimas, mokinių motyvacijos skatinimas,  pažangos ir pasiekimų vertinimas mokant kalbos, tėvų ir bendruomenės vaidmuo lituanistinio ugdymo kontekste ir kt. Seminaro dalyviai praktiškai išbandys įdomesnius kalbos mokymo metodus, susipažins su naujausiomis lituanistinio ugdymo mokomosiomis priemonėmis, dalysis gerąja pedagogine patirtimi.

Meilė Čeponienė
Ugdymo plėtotės centro
projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“ (II etapas) veiklos vadovė

 

Atsakyti