UPC kviečia į vasaros kursus Klaipėdoje

Džiugu pranešti, kad Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos technologijų mokytojų ir Lietuvos muzikos mokytojų asociacijomis, tęsia tradiciją ir kviečia į vasaros kursus, kurie 2017 m. birželio 19-22 d. vyks Klaipėdoje.
Technologijų, menų, etninės kultūros, pradinio ugdymo, profesijos mokytojamskursai vykdomi pagal kvalifikacijos tobulinimo akredituotą programą „Mokymasis tyrinėjant STEAM kontekste“ (aprašymas, apmokėjimas informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ adresu https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?4950).

Siunčiame Ugdymo plėtotės centro kvietimą ir preliminarią darbotvarkę (užsiėmimų laikas – su rezervu, t. y. rezervuota laiko nuvykimui į tam tikrą renginio vietą). Tikimės, kad mokyklų vadovai, sudarys Jums galimybę susipažinti su mokyklų patirtimi, edukacinių programų praktinėmis veiklomis, STEAM konstruktu ir kūrybinėse dirbtuvėse išbandyti tyrinėjimo objektus.

Įspūdžiai iš 2016 m. vasaros kursų https://www.youtube.com/watch?v=z1CWATO0qmA.

UPC_vasaros_kursai_2017

Vasaros_kursu_preliminari_darbotvarke

UPC logo

Eglė Vaivadienė ir Alė Vilutienė
Ugdymo plėtotės centrometodininkės
M. Katkaus g. 44, 09217 Vilnius
Tel. +370 5 277 2194