Kviečiame į Lietuvos moksleivių kūrybos vakarą „ESAM“

Birželio 1 d. 18.00 val. Vilniaus rotušėje į kūrybiškumo šventę pakvies jaunieji Lietuvos talentai – vyks Lietuvos moksleivių kūrybos vakaras „ESAM“. Ketvirtus metus iš eilės grįžtančiame renginyje iš visos Lietuvos suvažiavę moksleiviai atskleis savo įvairiausius gebėjimus.
ESAM_FB_event cover

Ketvirtus metus iš eilės Tarptautinę vaikų gynimo dieną – birželio 1-ąją – sostinės širdyje vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę susipažinti su kūrybingiausių moksleivijos atstovų veikla.  Dalyvaus Lietuvos mokinių jaunųjų filologų, meninio skaitymo, dainuojamosios poezijos konkursų nugalėtojai iš visos Lietuvos.

Vilniaus kultūros centras visus vilniečius ir miesto svečius kviečia palaikyti jaunuosius kūrėjus – padovanoti jiems dėmesį ir aplodismentus. Kūryba – tai bendravimo būdas. Be žiūrovo ji neegzistuoja.

Įėjimas į renginį laisvas.

2019 05 SP_ESAM 2019

Renginio organizatoriai – Vilniaus kultūros centras.

Renginio partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lituanistų sambūris, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, leidykla „Homo liber“, leidykla „Dominicus Lituanus“, Lietuvos mokslų akademija.

Daugiau informacijos apie renginį: tel. (8 5)  261 9557 arba el.p.  info@vilniuskc.lt bei https://www.facebook.com/events/2329465520642687/

Sauliaus Žiūros nuotrauka, 2018 06  01

VMS_ESAM 2018_Sauliaus Ziuros nuotr