Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo renginių vertinimas

Jūs galite įvertinti kvalifikacijos tobulinimo renginio, kuriame dalyvavote, kokybę, prisijungę prie pedagogų registravimo sistemos adresu http://www.ugdymas.upc.smm.lt/duomenys/.

  • Jeigu pirmą kartą jungiatės prie registravimo sistemos ir dar neturite prisijungimo duomenų, spustelėkite nuorodą http://www.ugdymas.upc.smm.lt/duomenys/mok/nauji_pd.php, įrašykite savo vardą, pavardę ir asmeninio el. pašto adresą. Šiuo adresu Jums bus išsiųsti prisijungimo duomenys. El. paštu gavę prisijungimo duomenis, įrašykite juos į nurodytus teksto laukelius ir prisijunkite.
  • Jei prisijungimo duomenis jau turite, bet neturite funkcijos „Pedagogas“, spustelėkite nuorodą http://www.ugdymas.upc.smm.lt/duomenys/mok/nauji_pd.php, įrašykite savo vardą, pavardę ir asmeninio el. pašto adresą.

Prisijungę matysite naują funkciją „Pedagogas“. Spustelėję šią funkciją žymintį užrašą galėsite pasirinkti anketą „Renginių vertinimas“ ir ją užpildyti.

Pateikdami užpildytą anketą ne tik perduosite duomenis renginio, kuriame dalyvavote, kokybei įvertinti, bet taip pat galėsite teikti siūlymus kvalifikacijos tobulinimo renginių organizatoriams.

Renginių organizatoriai, norėdami gauti anoniminius renginių vertinimo rezultatus, gali kreiptis į Ugdymo plėtotės centro Kvalifikacijos tobulinimo ir kompetencijų skyrių tel. (8 5)  277 2171 arba el. paštu ktrvr@upc.smm.lt

Atsakyti